رسانه ها رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری

رسانه ها: رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری زندگی مشترک زندگی زناشویی گذشته همسر ازدواج

گت بلاگز وب‌گردی چقدر باید راجع به گذشته همسرمان بدانیم؟

آیا برایتان مهم است که از گذشته شریک زندگی‌تان سر در بیاورید؟ آیا اینکه در گذشته شریک زندگی‌تان چه گذشته است بیش از حد برایتان مهم است؟ آیا

چقدر باید راجع به گذشته همسرمان بدانیم؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شما تنها نیستید این مسئله بسیاری از آدم هایی است که یک رابطه عاطفی فعال دارند. ولی واقعیت این است که پرداختن به این افکار و بها دادن به آنها اشتباه هست، هرچند مسأله رایجی باشد.
گذشته دیگران و روابط قبلی، عمق و میزان عواطفی که وجود داشته به همان افراد گذشته مربوط است نه شما. واقعیت این است که آدم ها معمولاً با نخستین گزینش ارزش زندگی نمی کنند. بنابراین ممکن است روابطی دیگر را تجربه کرده باشند. ولی این به معنای آن نیست که گذشته لزوماً در زندگی فعلی ارزش اثر جدی دارد و ترساندن کننده هست.

عبارات مهم : رابطه عاطفی – زندگی

با این حال رهایی از فکر آنچه در گذشته اتفاق افتاده است خیلی سخت و سخت نیست. کافی است هر وقت که چنین افکاری به سراغ تان می آید فکرتان را به سمت عنوان دیگری هدایت کنید. شما حتی می توانید با فکر کردن به آخرین فیلمی که تماشا کرده اید از این فکر بیرون بیایید. در واقع با پرت کردن حواس خودتان مانع از این می شوید که در این افکار غوطه بخورید و مدام به زوایای پنهان ماجرا بپردازید. فکر بد به سراغ تان می آید؟ نفس عمیق بکشید پاها را دراز کنید، اجازه بدهید به جای افکار منفی آرامش به سراغ تان بیاید.

اما مورد نیاز است بدانید به وضعیتی که شما در آن قرار دارید حسادت به گذشته می گویند. آدم حسود در این اوضاع به آدم ها یا حوادثی که در گذشته افتاده است حسادت می کند. فکر کردن به روابط گذشته شریک زندگی تان باعث احساس ناامنی، اندوه، خشم و پریشانی می شود یعنی همه چیزهایی که یک آدم حسود احساس می کند. ولی مورد نیاز است بدانید که به طور معمول آدم ها شرح آنچه در گذشته اتفاق افتاده است را فراموش می کنند و این یعنی شما در بسیاری از مواقع بی علت احساس عدم امنیت می کنید. در واقع باید بگوییم این مسئله شماست که نمی توانید از فکر گذشته همسرتان رها شوید. به خاطر این مسئله نمی توانید همسرتان را بازخواست کنید. او گذشته خودش را داشته است و این چیزی است که واقعاً ربط زیادی به شما ندارد. کنکاش زیاد در گذشته او به شما حال خوبی نمی دهد و در واقع رابطه را هم تحت تاثیر قرار می دهد.

پس به جای نگرانی یاد بگیرید خودتان را زیاد دوست داشته باشید. چون با این کار به خاطر آرامش و رضایت خودتان این افکار را به خود راه نمی دهید. فکرهای ترسناک و تلاش جهت ترسیم گذشته ای را که شما هیچ از آن نمی دانید با فکرهای مثبت جهت رابطه ای که در آن قرار دارید جایگزین کنید. به کسی که احساس مثبتش را به شما نشان می دهد، بارها به شما اطمینان خاطر داده است و از رابطه اش خوشحال است اطمینان کنید.

منبع:روزنامه کشور عزیزمان ایران

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: رابطه عاطفی | زندگی | احساس | همسرداری | زندگی مشترک | زندگی زناشویی | گذشته همسر | ازدواج

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz