رسانه ها رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری

رسانه ها: رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری زندگی مشترک زندگی زناشویی گذشته همسر ازدواج

گت بلاگز اخبار پزشکی تأثیرات شگفت‌انگیز ۶ گیاه در مبارزه با سرطان

تقریباً همه سلول‌های سرطانی رشد سریعی دارد ولی درمان آن به نوع سرطان، مرحله بیماری و قسمتی از بدن که درگیر بیماری هست، ارتباط دارد، بعضی از انواع سرطان‌ها تنها

تأثیرات شگفت‌انگیز ۶ گیاه در مبارزه با سرطان

تأثیرات شگفت انگیز ۶ گیاه در مبارزه با سرطان

عبارات مهم : ترکیبی

تقریباً همه سلول های سرطانی رشد سریعی دارد ولی درمان آن به نوع سرطان، مرحله بیماری و قسمتی از بدن که درگیر بیماری هست، ارتباط دارد، بعضی از انواع سرطان ها تنها از طریق شیمی درمانی یا دارو درمان می شود، در حالی که بعضی از انواع آن ها به جراحی، پرتودرمانی، شیمی درمانی یا هر دو نیاز پیدا می کند.

به گزارش آوای سلامت، در این زمینه محققان روی گیاه های زیادی مطالعه و تأثیر آن ها را روی اصلاح سرطان بررسی کرده اند:

تأثیرات شگفت‌انگیز ۶ گیاه در مبارزه با سرطان

زنجبیل: این ادویه قدرتمند، ضد سرطان و از بین برنده تومور است و آن هم به خاطر ۴ ترکیب موجود در آن از قبیل جینجرول، پارادول، شوگائول و زرومبون. مصرف زنجبیل منجر به کم کردن خطر مبتلا شدن به سرطان سینه، روده بزرگ، معده، کبد، پروستات و پوست می شود.

گیاه دم اسبی: بنا بر مطالعات، این گیاه از تکثیر سلول های سرطانی پیشگیری می کند. مصرف این گیاه از سرطان غدد لنفاوی و سرطان خون پیشگیری می کند.

تقریباً همه سلول‌های سرطانی رشد سریعی دارد ولی درمان آن به نوع سرطان، مرحله بیماری و قسمتی از بدن که درگیر بیماری هست، ارتباط دارد، بعضی از انواع سرطان‌ها تنها

شیرین بیان: گلابریدین موجود در ریشه شیرین بیان، منجر به پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان کبد می شود. همچنین این ترکیب قادر به پیشگیری از سرطان های سینه و گوارش نیز هست.

جعفری: مطالعات نشان داده که جعفری به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و رادیکال های آزاد را نابود می سازد، از دیان آ در برابر آسیبی که می تواند به سرطان منجر شود، محافظت می کند و همچنین تکثیر و مهاجرت سلول های سرطانی در بدن را مهار می نماید.

شبدر: این گیاه ترکیبی قدرتمند به نام فورمونونتین دارد به فایده آن، کمک به مبارزه با سرطان سینه هست. به گفته دانشمندان این ترکیب قدرتمند از گسترش سلول های سرطانی و همچنین حمله سرطان به سلول های سالم جلوگیری می کند.

تأثیرات شگفت‌انگیز ۶ گیاه در مبارزه با سرطان

قاصدک: توانایی قاصدک در مبارزه با سرطان به اثبات رسیده هست. دانشمندان کانادایی دریافته اند که بعد از گذشت ۴۸ ساعت از مواجهه با عصاره قاصدک، فوت سلول های سرطانی شروع می شود. همچنین، قاصدک حتی روی سلول های سرطانی که در برابر شیمی درمانی مقاوم بودند نیز تأثیرگذار بوده هست. عصاره ریشه قاصدک قادر به از بین بردن سلول های سرطانی بدون سمیت جهت سلول های سالم است.

واژه های کلیدی: ترکیبی | درمانی | پیشگیری | سرطان خون | سرطان کبد | سرطان سینه | شیمی درمانی | انواع سرطان ها | مبارزه با سرطان | پیشگیری از سرطان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz