رسانه ها رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری

رسانه ها: رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری زندگی مشترک زندگی زناشویی گذشته همسر ازدواج

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انصاری‌فرد عالی ترین بازیکن المپیاکوس شد

نشریه داخلی کلوب المپیاکوس آتن منشتر شدن گزارشی ملی‌پوش ایرانی را به عنوان عالی ترین بازیکن تیم فوتبال این کلوب در نیم‌فصل اول سوپر لیگ یونان معرفی کرد. 

انصاری‌فرد عالی ترین بازیکن المپیاکوس شد

انصاری فرد عالی ترین بازیکن المپیاکوس شد

عبارات مهم : یونان

نشریه داخلی کلوب المپیاکوس آتن منشتر شدن گزارشی ملی پوش ایرانی را به عنوان عالی ترین بازیکن تیم فوتبال این کلوب در نیم فصل اول سوپر لیگ یونان معرفی کرد.

به گزارش خبرآنلاین، در گزارش نشریه گاوروس با اشاره به بازی اخیر المپیاکوس در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی یونان برابر پلاتانیاس و کسی پیروزی ارزشمند 2 بر یک با گلزنی کریم انصاری فرد آمده است: انصاری فرد جهت نخستین بار در امسال میلادی در جام حذفی به میدان رفت! پیروزی 2 بر یک با وجود ستاره ایرانی در شهر تروپولیس حاصل شد ولی پیش از این بسنیک هاسی (سرمربی اخراجی المپیاکوس) نمی دانست چگونه از انصاری فرد بهره ببرد، البته تاکیس لمونیس (سرمربی فعلی المپیاکوس) در جام حذفی از انصاری فرد استفاده کرد و ستاره تیمش شد. سرمربی 57 ساله به خوبی از مهاجم ایرانی محافظت کرد.

انصاری‌فرد عالی ترین بازیکن المپیاکوس شد

نشریه داخلی کلوب المپیاکوس سپس با مقایسه عملکرد عالی ترین بازیکنان تیم فوتبال این کلوب نوشت: انصاری فرد نخستین گلش را در فصل جاری جام حذفی یونان به ثمر رساند تا تعداد گل هایش در طول فصل به هشت برسد. او هفت گل در سوپر لیگ یونان به ثمر رساند و سه پاس گل داد. بازیکنی که با توجه به آمار و ارقام فنی ما عالی ترین عملکرد را در در میان المپیاکوسی ها در نیم فصل اول داشته است.

در بخش آماری شاید فورتونیس تا اندازه ای بهتر باشد که 7 گل به ثمر رساند و 6 پاس گل داد ولی انصاری فرد فقط در 11 بازی لیگ شرکت کرد و در لیگ قهرمانان اروپا نیز غایب بود. فورتونیس در 13 بازی نیم فصل اول سوپر لیگ یونان حاضر بود و در مجموع 22 بازی با لیگ قهرمانان اروپا انجام داد. مجموع دقایق بازی انصاری فرد 769 دقیقه است و فورتونیس 1376 دقیقه بازی کرد. با توجه به این آمار کریم انصاری فرد عالی ترین بازیکن نیم فصل اول تیم المپیاکوس است.

نشریه داخلی کلوب المپیاکوس آتن منشتر شدن گزارشی ملی‌پوش ایرانی را به عنوان عالی ترین بازیکن تیم فوتبال این کلوب در نیم‌فصل اول سوپر لیگ یونان معرفی کرد. 

در آخر این گزارش آمده است: کریم انصاری فرد شایسته عنوان عالی ترین بازیکن تیم المپیاکوس و تبریک های زیاد هست، لیکن تا آخر ماه اوت میلادی خارج از ترکیب تیمی قرار داشت. تصمیم گرفت بماند و مبارزه کند. هر چند می دانست بسنیک هاسی روی او حساب نمی کند. البته طول عمر مربیگری هاسی در المپیاکوس خیلی طول نکشید و چهار ماه بعد مشخص شد که تصمیم ریسک برانگیز کریم انصاری فرد جهت ماندن درست بود. او مبدل به مهاجم اول تیم المپیاکوس شد و هدفش این است با عنوان عالی ترین گلزن سوپر لیگ یونان راهی جام جهانی 2018 روسیه شود.

واژه های کلیدی: یونان | سرمربی | ایرانی | بازیکن | بازیکنان | انصاری فر | کریم انصاری فرد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz