رسانه ها رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری

رسانه ها: رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری زندگی مشترک زندگی زناشویی گذشته همسر ازدواج

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ممنوع شد ، جشنواره فیلم کن&quot، سلفی گرفتن ستاره‌ها روی فرش قرمز &quot

بی‌نظمی بی‌موقع به علت گرفتن سلفی در برگزاری فرش قرمز و جشنواره تداخل ایجاد می‌کند

ممنوع شد ، جشنواره فیلم کن&quot، سلفی گرفتن ستاره‌ها روی فرش قرمز &quot

سلفی گرفتن ستاره ها روی فرش قرمز "جشنواره فیلم کن" ممنوع شد

عبارات مهم : ستاره

بی نظمی بی موقع به علت گرفتن سلفی در برگزاری فرش قرمز و جشنواره تداخل ایجاد می کند

بعد از سال ها تلاش ناموفق جهت جلوگیری از ثبت تصویر های سلفی از سوی ستاره ها و طرفداران در مراسم فرش قرمز فیلم ها، آخر “تیری فرمو” دبیر جشنواره فیلم کن اعلام کرد این کار از دوره پیش روی فرش قرمز جشنواره ممنوع بود. همچنین محدودیت جدیدی در زمینه نمایش فیلم های بخش مسابقه جهت منتقدان و خبرنگاران ایجاد شده است است.

در گفت وگو با مجله «فیلم فرانسی» که امروز منتشر شده، فرمو گفته که پیر لسکور مدیر جشنواره تصمیم گرفته که سلفی گرفتن را در هفتاد و یکمین دوره جشنواره «کاملا ممنوع» کند.

ممنوع شد ، جشنواره فیلم کن&quot، سلفی گرفتن ستاره‌ها روی فرش قرمز &quot

دبیر هنری جشنواره گفته که «بی نظمی بی موقع به علت گرفتن سلفی در برگزاری فرش قرمز و جشنواره تداخل ایجاد می کند» و به گفته او عظمت کن را «مبتذل» می کند و باعث ایجاد ترافیک روی فرش قرمز می شود و طرفداران پشت سر ستاره هایی که سلفی می گیرند، تجمع می کنند.

فرمو از ابتدای کارش به عنوان دبیر جشنواره کن مخالف سلفی گرفتن بازیگران در مراسم رسمی نخستین نمایش فیلم ها بود و این کار را «مسخره و مضحک» خوانده بود. ولی درخواست های قبلی جهت توقف سلفی گرفتن روی فرش قرمز تاثیر چندانی نداشت.

بی‌نظمی بی‌موقع به علت گرفتن سلفی در برگزاری فرش قرمز و جشنواره تداخل ایجاد می‌کند

دیگر تحولی که به منظور برقراری نظم در دوره هفتاد و یکم جشنواره اجرا می شود، مربوط به نمایش فیلم ها جهت خبرنگاران هست. فرمو می گوید دیگر فیلم های بخش مسابقه قبل از نخستین نمایش رسمی جهت مردم و خبرنگاران به نمایش درنمی آید. در عوض در همان نمایش رسمی که ساعت 7 شب برگزار می شود، خبرنگاران و منتقدان فیلم های بخش مسابقه را همزمان در سالن های نزدیک کاخ جشنواره خواهند دید.

برای فیلم هایی که در ساعت 10 شب نخستین نمایش رسمی ارزش برگزار می شود، خبرنگاران باید تا صبح روز بعد صبر کنند تا فیلم ها را ببینند.

کن و سایر جشنواره های رده الف در سال های اخیر شکایت دارند که منتقدان فیلم ها را در سانس های سریعتر می بینند و راجع به آنها می نویسند و به این ترتیب بخشی از جذابیت نمایش های رسمی فیلم ها از دست می رود!

ممنوع شد ، جشنواره فیلم کن&quot، سلفی گرفتن ستاره‌ها روی فرش قرمز &quot

واژه های کلیدی: ستاره | ممنوع | نمایش | مسابقه | جشنواره | منتقدان | جشنواره | سلفی گرفتن | جشنواره فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz