رسانه ها رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری

رسانه ها: رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری زندگی مشترک زندگی زناشویی گذشته همسر ازدواج

گت بلاگز اخبار اجتماعی کارواش‌های پایتخت زیر ذره‌بین محیط زیست

رییس اداره محیط زیست شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از پایش خاص کارواش‌های سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: این عملیات طی دو ماه آینده انجام می‌ش

کارواش‌های پایتخت زیر ذره‌بین محیط زیست

کارواش های پایتخت زیر ذره بین محیط زیست

عبارات مهم : اداره

رییس اداره محیط زیست شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از پایش خاص کارواش های سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: این عملیات طی دو ماه آینده انجام می شود و طبق بررسی های انجام شده است فعالیت و عملکرد ۲۰۰ کارواش آلودگی آب را در پی دارد.

محمد حسین بازگیر در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه اداره محیط زیست شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران طی اسفندماه و اوایل سال آینده برنامه پایش خاص کارواش های سطح شهر را اجرا خواهد کرد،اظهارکرد: به تمامی کارواش های آلاینده جهت برطرف آلایندگی مهلت داده می شود.

وی افزود: بعضی کارواش های سطح شهر تاسیسات برطرف آلودگی آب دارند و بعضی دیگر فاقد این تاسیسات هستند. در این برنامه پایش تجهیزات و تاسیسات تمامی این کارواش ها به وسیله ماموران محیط زیست بررسی می شود و حتی از خروجی کارواش هایی که سیستم تصفیه پساب نیز دارند نیز نمونه برداری می شود.

کارواش‌های پایتخت زیر ذره‌بین محیط زیست

رییس اداره محیط زیست شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: خروجی این پساب ها آزمایش می شود تا استاندارد بودن یا نبودن آن ها مشخص شود.

به گفته بازگیر بعضی کارواش ها در سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تر هستند و فعالیت بیشتری دارند که درحال حاضر در اولویت برنامه پایش اداره محیط زیست شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارند.

رییس اداره محیط زیست شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از پایش خاص کارواش‌های سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: این عملیات طی دو ماه آینده انجام می‌ش

رییس اداره محیط زیست شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه تاکنون ۳۰ کارواش که باعث آلودگی آب می شدند و به اخطاریه های زیست محیطی بی توجهی کردند به مراجع قضایی معرفی شده است اند، تصریح کرد: طی پایش خاص کارواش ها، هر کارواشی که به اخطاریه های زیست محیطی توجه نکند و به کارها آلاینده خود ادامه دهد به مراجع قضایی معرفی می شود.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | کارواش | آلودگی | برنامه | کارواش | آلاینده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz