رسانه ها رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری

رسانه ها: رابطه عاطفی زندگی احساس همسرداری زندگی مشترک زندگی زناشویی گذشته همسر ازدواج

گت بلاگز اخبار اجتماعی طرح ترافیک از ۱۵ فروردین اجرایی می‌شود؟

طرح ترافیک روز شنبه در کمیته بررسی شد، از ۵ موردی که هیئت ایراد گرفته بود، سه مورد را اصلاح کرده بودند و روی دو مورد دیگر اصرار نکردند.در سه مورد اصلاح شده، جان

طرح ترافیک از ۱۵ فروردین اجرایی می‌شود؟

طرح ترافیک از ۱۵ فروردین اجرایی می شود؟

عبارات مهم : ترافیک

طرح ترافیک روز شنبه در کمیته بررسی شد، از ۵ موردی که هیئت ایراد گرفته بود، سه مورد را اصلاح کرده بودند و روی دو مورد دیگر اصرار نکردند.در سه مورد اصلاح شده، جانبازان بالای ۲۵ درصد به کل معاف شده است اند و خبرنگاران نیز فقط باید ۱۰ درصد قیمت را پرداخت کنند.

طرح ترافیک تازه از ۱۵ فروردین اجرایی می شود؟عضو هیئت تطبیق مصوبات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام تصویب طرح ترافیک تازه و ابلاغ آن به شهرداری گفت: شهرداری اگر امکانات مورد نیاز را داشته باشد می تواند از ۱۵ فروردین طرح را اجرا کند.

به گزارش ایلنا، محمد قانبیلی، عضو هیئت تطبیق مصوبات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه طرح ترافیک تازه در این هیئت به تصویب رسیده هست، گفت: طرح ترافیک تازه و مصوباتش هم تایید شد. شورا همان مواردی که هیئت تطبیق در نظر داشت را لحاظ کرده و طرح تصویب شد.

طرح ترافیک از ۱۵ فروردین اجرایی می‌شود؟

وی ادامه داد: طرح ترافیک روز شنبه در کمیته بررسی شد، از ۵ موردی که هیئت ایراد گرفته بود، سه مورد را اصلاح کرده بودند و روی دو مورد دیگر اصرار نکردند.در سه مورد اصلاح شده، جانبازان بالای ۲۵ درصد به کل معاف شده است اند و خبرنگاران نیز فقط باید ۱۰ درصد قیمت را پرداخت کنند.

قانبیلی با اشاره به باقی ایرادات هیئت تطبیق افزود: به نظر می رسید، می خواهند روی دو مورد باقی در مصوبه خود اصرار کنند، ولی از آنجایی که در متن نیاورده بودند، این طور تلقی می شود که نظر هیئت تطبیق را پذیرفته اند.

طرح ترافیک روز شنبه در کمیته بررسی شد، از ۵ موردی که هیئت ایراد گرفته بود، سه مورد را اصلاح کرده بودند و روی دو مورد دیگر اصرار نکردند.در سه مورد اصلاح شده، جان

عضو شورای استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: ایراد اول مربوط به خودروهای آلاینده بود که از بین بردن نکردند، ولی هنگامی که اصرار نکردند خود به خود از بین بردن می شود. مورد دوم بحث کامیون ها و آژانس ها بود، ایراد بعدی زیاد کردن قیمت غیرعادی ورود خودروهای عمومی و آژانس و وانت بارها به طرح بود، چون روی خواسته خود اصرار نکردند یعنی نظر کمیته پذیرفته شده است است و الان هم دیگر کاری از دستشان بر نمی آید.

عضو هیئت تطبیق افزود: اصرار به این معنا است که در برگشت باید ذکر کنند که روی مصوبه ارزش اصرار دارند، یا خیر، ولی در برگشت مصوبه روی ایراد ما بر این مسئله تاکید نشده بود. اگر قرار بود اصرار کنند باید اسم را ذکر می کردند، ولی چون نیاورده اند، خود به خود به این معنا است که پیشنهاد ما را پذیرفته اند، از ۵ مورد اصلاحی، ۳ مورد را به کل اصلاح کرده اند و در موارد باقی هم نظر ما را پذیرفته اند.

وی در رابطه با فرایندهای بعدی اجرای طرح ترافیک تازه گفت: طرح ترافیک تازه با اصلاحات جهت اجرا به شهرداری ابلاغ می شود. طرح مصوب شده است و اجرایی خواهد شد. شهرداری مکلف است آن را اجرا کند، ولی زمانش در دست خود آنها است و به خود شهرداری برمی گردد که چه وقت سازوکار و زیرساخت مورد نیاز را جهت اجرا فراهم کند. شهرداری اگر امکانات داشته باشد از ۱۵ فروردین می تواند طرح را اجرا کند و اگر هم آماده نباشد، بستگی به خودشان دارد.

طرح ترافیک از ۱۵ فروردین اجرایی می‌شود؟

قانبیلی در ادامه با اشاره به لایحه زیاد کردن قیمت بلیت مترو که یکشنبه در شورای شهر به تصویب رسید و بر مبنای آن بلیت تک سفره حومه کرج- پایتخت کشور عزیزمان ایران از ۸۰۰ تومان به ۱۵۰۰ تومان زیاد کردن یافت، گفت: قیمت بلیت هنوز رسماً به هیئت تطبیق فرستاده نشده هست، همانطور که پارسال هم مقرر شد، میزان زیاد کردن قیمت بلیت باید متناسب با تورم و شاخصی باشد که دولت اعلام می کند که هنوز این شاخص جهت سال ۹۷ اعلام نشده است.

وی ادامه داد: رد شدن لایحه هنوز مشخص نیست، ولی هیئت با اینکه یک دفعه بیش از ۵۰ درصد به قیمت ها اضافه شود، قطعا مخالفت می کند. قیمت فرودگاه امام را خیلی اوج برده اند و می توان به آن ها ایراد گرفت.

طرح ترافیک روز شنبه در کمیته بررسی شد، از ۵ موردی که هیئت ایراد گرفته بود، سه مورد را اصلاح کرده بودند و روی دو مورد دیگر اصرار نکردند.در سه مورد اصلاح شده، جان

گفتنی هست؛ براساس طرح تازه ترافیک، وقت اجرایی ۲ طرح محدوده «ترافیک» و «زوج و فرد» در سال آینده 6:30 تا 19 خواهد بود، ضمن اینکه روزهای پنجشنبه نیز این طرح ها اجرا نخواهد شد. ساعت تردد خودروها در طرح تازه ترافیک در ۳ محدوده زمانی ۶:۳۰ دقیقه تا ۱۰، ۱۰ تا ۱۶ و از ۱۶ تا ۱۹ تقسیم بندی شده است است و قیمت ورود به محدوده طرح نیز از ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان شروع می شود و سقف آن تا ۳۶ هزار تومان است.

طرح ترافیک از ۱۵ فروردین اجرایی می‌شود؟

واژه های کلیدی: ترافیک | ترافیک | فروردین | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz